תמורה בפינוי בינוי – דברים שחשוב לדעת

תמורה בפינוי בינויאם אתם גרים בבניין ישן או במבנה בעל מספר קומות קטן או צמוד קרקע ואתם רוצים לשדרג את הנכס שלכם, ייתכן שפינוי בינוי יכול להתאים לכם. לפני שנדבר על פינוי בינוי ותמורה, נבין מהם בכלל. בישראל יש מצוקת דיור ולצדה אזורים רבים שנחשבים "מבוזבזים". באותם אזורים ההתחדשות העירונית לא קורמת עור וגידים על אף שיש היתכנות כלכלית להקמת מבנים גדולים יותר שיוכלו לאכלס יותר דיירים, וכן יפים ויוקרתיים יותר באופן שישפר את פני האזור.

בשביל שזה יקרה צריך להרוס את המבנים הישנים, אבל כידוע – גרים בהם אנשים. אז מה עושים? מקבלים את ההסכמה של כולם – ורק לאחר מכן מתחילים לרוץ קדימה. התהליך כולל הריסה של המבנה הקיים ומעבר של הדיירים לדיור בשכירות, בנייה של הבניין החדש ובסוף הדרך – איכלוס של הבניין החדש בדיירים הקודמים וכן בדיירים חדשים.

מהו פינוי בינוי ומהי תמורה?

פינוי בינוי עם תמורה הוא פרויקט שמרוויחים ממנו כל הצדדים המעורבים: הרשות המקומית שנהנית משיפור מראה האזור ומהגדלת היצע הדירות; היזם או הקבלן שמרוויחים מהדירות שמכרו לדיירים החדשים; והדיירים של המבנה הישן, שבמהלך שלב ההריסה והבנייה מקבלים דמי שכירות מהיזם, וכמובן – בית חדש עם עליית ערך משמעותית.

החיים של אותם דיירים משתדרגים, שכן הם עוברים מדירה ישנה לבית חדש ובדרך כלל גם גדול יותר, וכל זאת מבלי שהם מוציאים מכיסם אף לא אגורה אחת.

פינוי בינוי עושים רק עם חברה מקצועית!

אם אתם בעלי דירות ישנות וחושבים במונחים של "פינוי בינוי" ו"תמורה", אתם כבר בכיוון הנכון. אבל שימו לב: עליכם לבחור בחברה רצינית ומקצועית שתנהל עבורכם את הפרויקט ותפעל מולכם בשקיפות מלאה, ושבסופו של דבר תדע להוביל אתכם אל היעד.

חברת תבע קפיטל, בעלת צוות מיומן ומקצועי, היא חברה בעלת ניסיון רב בהתחדשות עירונית ואינספור לקוחות מרוצים. החברה מבטיחה לכם את התמורות האופטימליות בכל פרויקט נתון, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים שמגדילים פלאים את הוודאות התכנונית והכלכלית שלו.

 

מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע הדרוש לכם!