פינוי בינוי בשכונת גילה, ירושלים

פינוי בינוי בשכונת גילה, ירושליםגילה היא שכונה בדרום ירושלים שהוקמה בתחילת שנות ה-70 של המאה הקודמת, לאחר מלחמת ששת הימים, והיא השכונה הגבוהה ביותר בעיר מבחינה טופוגרפית.

בגילה כ-10 בתי ספר וכן מוסדות תרבות וספורט, לצד מקוואות ובתי כנסת. השכונה מתחברת לכביש בגין שחוצה את ירושלים לכל אורכה. היא משתרעת על פני שטח גדול לעומת שכונות המגורים הוותיקות של ירושלים, ומתפתחת כל הזמן גם בכל מה שנוגע לבנייה. גם פרויקטים של פינוי בינוי מבוצעים בה, והדיירים של המבנים הללו נהנים משלל יתרונות.

למה יש פינוי בינוי בגילה, ירושלים?

כמו בכל מקום אחר, גם הפינוי בינוי בגילה הוא למעשה הריסה של מבנים ישנים על מנת לבנות מבנים חדשים במקומם. לרוב נהרסים מבנים נמוכים ובמקומם נבנים בנייני מגורים גבוהים ומרווחים.

בעת הפינוי מדירתם שעתידה להיהרס ולהיבנות מחדש, הדיירים מקבלים מהיזם מענק כספי חודשי בגובה שכר הדירה שאותו הם משלמים כשוכרים בדירתם הזמנית. בתום הפרויקט הם יקבלו דירה בבניין החדש, ששטחה לכל הפחות כמו זה של דירתם הישנה. מה שבטוח הוא שערך הדירה החדשה שלהם יהיה גבוה הרבה יותר, כלומר הם ירוויחו בגדול.

לתת למומחים לנהל את העניינים

אם אתם חושבים על פינוי בינוי בגילה, ירושלים ואתם מחפשים חברה מקצועית ואיכותית שתספק לכם את השירות הטוב ביותר, תבע קפיטל כאן – בדיוק למטרה הזו. החברה תשמח להעניק לכם שירות מעולה, כפי שעשתה בפרויקטים מוצלחים רבים ובהם מאות לקוחות מרוצים.

לתבע קפיטל כלים טכנולוגיים שמגדילים משמעותית את הוודאות הכלכלית של כל פרויקט. בנוסף,  תכנון הפרויקט מבוצע באופן כזה שמבטיח לכם, בעלי הדירות, תמורות אופטימליות.

 

מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע הדרוש לכם!