ינון מגזימוף, המנכ"ל והבעלים של חברת תבע קפיטל, הינו בעל ניסיון רב בהתחדשות עירונית ובבעלותו חברות נוספות הפועלות בתחום. חברת הסטארט-אפ הייחודית שהקים, RealAsTech, פיתחה אלגוריתם המבוסס על בינה מלאכותית לניתוח רווחיות של פרויקטים נדלניים. Taba Capital נהנית מגישה בלעדית לטכנולוגיה זו.

 

Taba Capital מלווה על ידי משקיעים אסטרטגיים בעלי הון עצמי רב, הפועלים מתוך אמונה בהיתכנות הפרויקטים וביכולתו של מנכ"ל החברה לנווט אותם להצלחה.

המומחיות של תבע קפיטל

אנו מבינים כי התחדשות עירונית עניינה קודם כל באנשים – ורק אחר כך בנדל"ן.

חברת Taba Capital פיתחה מודל במסגרתו בעלי הדירות מקדמים את התב"ע להתחדשות עירונית יחד עם צוות החברה, מתוך הבנה שבעלי הדירות הם אלה שיגורו בפרויקט, הם אלה שאמורים לאהוב אותו ולהתחבר אליו, וכמובן להרוויח ממנו. הטכנולוגיה שפיתחנו לאומדן רווחיות הפרויקט מבטיחה כי גם ברמת הפרט, כל אחד מבעלי הזכויות יקבל מענה שלם שיהפוך את העסקה לכדאית עבורו.

Taba Capital מאמינה בתכנון משותף עם בעלי הדירות כדי לבנות ביחד את הדרך לבית החדש.

למה לבחור ב-Taba Capital

אנחנו בתבע קפיטל מאמינים בפינוי-בינוי מסוג אחר: כזה הכולל תכנון משותף עם בעלי הדירות, וסולל יחד איתם את הדרך לביתם החדש. החברה פונה לדיירי מתחמים ייחודיים בעלי נוף ודירות גדולות, ומציעה להם התחדשות עירונית יוקרתית המדגישה את הייחודיות הקיימת ומשביחה את נכסיהם בעשרות אחוזים.

 

 

טכנולוגיה שמדייקת את הוודאות הכלכלית

האלגוריתם שפיתחנו מספק תמונה מהימנה של הכנסות והוצאות הפרויקטים, עוד בטרם החלו. כך מובטח לנו כי שום פרויקט לא ייתקע מסיבות כלכליות.

תמורות אופטימליות לבעלי הדירות

בתהליך קידום התב"ע אנו מתכננים מתחמים שלמים מחדש, באופן שמבטיח תמורות גדולות יותר ואיכות חיים גבוהה עבור דיירי הפרויקט.

ניסיון, מקצועיות ויחס אישי – לאורך כל הדרך

אנשי Taba Capital מצוידים בניסיון מקצועי רב ומקפידים כי אתם, בעלי הזכויות בקרקע העתידה להיבנות מחדש, תקבלו תשובות ופתרונות לכל בעיה, בכל עת.