כמארגנת מיזמי פינוי-בינוי, חברת Taba Capital מתאימה את הפרויקטים קודם כל לבעלי הדירות – ורק אז לחברה היזמית.

המודל החברתי הינו שילוב מנצח לקידום פרויקטים, המבוסס על משולש הזהב: בעלי הדירות, הצוות המקצועי שלנו והרשות המקומית. התפישה החברתית שבבסיס המודל נגזרת מההבנה שמעבר למשוכות הביורוקרטיות מול רשויות התכנון, על מנת שלפרויקט פינוי-בינוי תהיה היתכנות נדרש כי כל אחד מבעלי הזכויות יקבל תמורה נאותה שתהפוך את העסקה לכדאית עבורו. כפועל יוצא מכך, המודל החברתי מגדיל משמעותית את סיכויי הפרויקטים להתממש, וממקסם את התמורות לבעלי הדירות.

אנו מאמינים כי התחדשות עירונית מיטבית היא כזו שבה בעלי הדירות הם שותפים בפרויקט ובעלי שליטה בגורלם. בדרך זו נבנים אמון וזהות אינטרסים בינם לבין הגורמים המקצועיים, שיתוף ושקיפות, ומעל לכל – ודאות.

איך מתחילים פינוי-בינוי?

כל פרויקט פינוי-בינוי מצריך קידום תב"ע (תוכנית בניין עיר) חדשה למתחם הפרויקט.

מטרת התב"ע החדשה היא שינוי המצב התכנוני הקיים והתוויית הכללים והעקרונות שיאפשרו את הגשמת הפרויקט העתידי. כללים אלה נוגעים למגוון רחב מאוד של נושאים, כגון היקף זכויות הבנייה במתחם, מספר הקומות המותר, הקמת נתיבי תנועה ותחבורה, תשתיות, אדריכלות סביבתית והיבטי נוף, מבני ציבור, צפיפות אוכלוסין, היבטים חברתיים שונים, ועוד.

Taba Capital מקדמת תב"ע מטעמכם, בעלי הדירות – עוד לפני כניסת היזם לפרויקט.

שיתוף פעולה עם Taba Capital למה זה טוב?

·         אתם מקבלים את מלוא זכויות הבנייה במתחם, ומתוכן נותנים לחברה היזמית את מה שהיא צריכה כדי להיכנס לפרויקט. כלומר, הפוך מהמצב הרגיל בו הדיירים נתונים לחסדיו של היזם.

·         קידום תב"ע בצוותא עם חברה מארגנת ולא עם יזם כזה או אחר, משמעותו שהשליטה נותרת בידייים שלכם: לא התחייבתם לאיש ולא ביצעתם כל עסקה שמקנה את הזכויות במתחם למישהו אחר.

·         התב"ע החדשה תתוכנן בשיתוף מלא אתכם: נבצע סקרים, נערוך כנסים וניוועץ בכם לאורך כל הדרך כדי להבטיח פרויקט שיתאים לכם.

קידום תב"ע מטעם בעלי הזכויות – יתרונות המודל:

·         הגדלת סיכוי הפרויקט להתממש

·         הבטחת תהליך איכותי

·         תמורה מירבית לבעלי הדירות

·         יצירת תהליך שיוויוני מול היזם

·         התבססות על מימון פרטי

משנים את הכללים בהתחדשות העירונית

·         קידום התב"ע נעשה במימון מלא של תבע קפיטל, ללא כל הוצאה מטעמכם, בעלי הדירות.

·         כחלק מתפקידנו כמארגני הפרויקט נסייע לכם להגיע לעסקה הטובה ביותר מול הגוף היזמי.

·         ניתן מענה לכל הסוגיות שהכי חשובות לכם בפרויקט החדש: מיקום הדירות שלכם, בעלות על שטחי מסחר, נגישות, תחבורה וכו'.

·         לאחר הפקדת התוכנית וקבלת ודאות באשר להיקף זכויות הבנייה, נכין דו"ח שמאי המפרט את עלויות הפרויקט בהתאם לתב"ע שאושרה. הרווח היזמי צפוי להיות בשיעור של 17%-19% מעלויות הפרויקט.

·         במידה שהרווח היזמי יהיה גבוה יותר, אנחנו ואתם נדרוש תמורות גבוהות יותר שישקפו את הרווח הזה: תוספת שטח לדירות/תמורה כספית/שדרוג מפרטים וכד'.

בחירת יזם לפרויקט פינוי-בינוי

בשיתוף אתכם ועם נציגות הדיירים, נכין את ההצעה הטובה ביותר עבור החברות היזמיות.

לאחר מכן נפנה לחברות יזמיות שעונות על הקריטריונים הבאים:

·         פורטפוליו יזמי רחב: לפחות 10 פרויקטים מאוכלסים, עם דגש על ניסיון בפינוי-בינוי.

·         איתנות פיננסית: מאושרות לקבלת ליווי בנקאי מחמשת הבנקים הגדולים ומארבע חברות ביטוח.

·         שביעות רצון גבוהה של בעלי דירות בפרויקטים קודמים.

לאחר שנבצע את כל הבדיקות האלה, נגיש לכם את הממצאים עם סיכום ממצה לגבי כל חברה וחברה. כך גם לגבי חברות נוספות שתרצו לבדוק את התאמתן לפרויקט.

בכנס שעל קיומו תעודכנו לפחות 30 יום מראש, יציגו החברות היזמיות את עצמן ואת הצעתן ויענו על שאלותיכם.

המכרז יתנהל בשקיפות מלאה, ובסופו אתם אלה שתבחרו בחברה היזמית שתוביל את הפרויקט.

למה לבחור ב-Taba Capital

אנחנו בתבע קפיטל מאמינים בפינוי-בינוי מסוג אחר: כזה הכולל תכנון משותף עם בעלי הדירות, וסולל יחד איתם את הדרך לביתם החדש. החברה פונה לדיירי מתחמים ייחודיים בעלי נוף ודירות גדולות, ומציעה להם התחדשות עירונית יוקרתית המדגישה את הייחודיות הקיימת ומשביחה את נכסיהם בעשרות אחוזים.

 

 

טכנולוגיה שמדייקת את הוודאות הכלכלית

האלגוריתם שפיתחנו מספק תמונה מהימנה של הכנסות והוצאות הפרויקטים, עוד בטרם החלו. כך מובטח לנו כי שום פרויקט לא ייתקע מסיבות כלכליות.

תמורות אופטימליות לבעלי הדירות

בתהליך קידום התב"ע אנו מתכננים מתחמים שלמים מחדש, באופן שמבטיח תמורות גדולות יותר ואיכות חיים גבוהה עבור דיירי הפרויקט.

ניסיון, מקצועיות ויחס אישי – לאורך כל הדרך

אנשי Taba Capital מצוידים בניסיון מקצועי רב ומקפידים כי אתם, בעלי הזכויות בקרקע העתידה להיבנות מחדש, תקבלו תשובות ופתרונות לכל בעיה, בכל עת.